REFLX Reformer Pilates Studio/Prijzen/

2x pw Reformer Pilates

2x pw Reformer Pilates

Membership
REFLX Reformer Pilates Studio
€ 140,00 / maand
Minimale looptijd:
1 maand
Deelnames:
2 deelnames / week
Membership start datum:
20-6-2026
Automatische verlenging:
1 maand

Algemene voorwaarden & huisregels

  1. Om mee te kunnen doen met de les meld u zich aan via de app "Eversports"
  2. Tijdens de les bent u verplicht om noppensokken te dragen. Deze zijn ook verkrijgbaar binnen onze studio.
  3. Zorg dat u passende pilates-of yogakleding draagt zonder ritsen, knopen of andere uitstekende materialen.
  4. Mocht u (half) lang haar hebben, dient u uw haren vast te dragen.
  5. De zaal mag niet betreden worden met schoenen, u kunt deze opbergen in de entree.
  6. De studio behoudt zich het recht voor toegang te weigeren bij ongepast gedrag.
  7. Wij vragen u om op tijd aanwezig te zijn voor de les en de aanwijzingen van de instructeur op te volgen
  8. De les kan geannuleerd worden met een minimale termijn van 4 uur voorafgaande aan de les.
  9. U geeft zich op als lid van REFLX Reformer Pilates. Sporten is mogelijk vanaf 15 jaar. De lidmaatschapsduur is standaard 1 kalendermaand tenzij anders vermeld. Voor het lidmaatschap geldt een opzegtermijn van 1 kalendermaand.
  10. U kunt in geen geval aanspraak maken op restitutie van het abonnementsgeld. In geval van een langdurige blessure kan uw abonnement maximaal 1 maand gepauzeerd worden.
  11. Meld blessures, medische klachten of zwangerschap voorafgaand aan de instructeur. Wanneer er sprake is van gezondheidsklachten of wanneer u geruime tijd niets aan sport heeft gedaan adviseren wij u eerst uw huisarts te raadplegen.
  12. Het abonnement geeft recht op 2x per week reformer Pilates les.
  13. Niet gebruikte lessen kunnen niet worden meegenomen naar een andere week of de volgende kalendermaand.
  14. Het reserveren van een les verloopt middels de Eversports-app. Misbruik van het reserveringssysteem kan kan leiden tot het stopzetten van het abonnement.
  15. De betaling van het abonnement verloopt via automatische incasso. De abonnementsgelden worden per maand vooruitbetaald.
  16. Bij niet tijdige betaling wordt u hier per email op gewezen en heeft u alsnog de mogelijkheid het verschuldigde bedrag binnen 2 weken te voldoen.
  17. Na het verstrijken van de nieuwe betalingsdatum is REFLX reformer pilates gerechtigd om wettelijke rente en in redelijkheid gemaakte (buitengerechtelijke) kosten ex artikel 6:96 lid 2 BW in rekening te brengen, een en ander vanaf het verstrijken van de oorspronkelijke betalingsdatum. Tevens is REFLX reformer pilates bevoegd om het lid de toegang tot de faciliteiten te weigeren.
  18. Per storno zullen er €12,50 aan administratiekosten in rekening worden gebracht.
  19. Wanneer het lid niet aan de betalingsverplichting voldoet, is REFLX reformer pilates bevoegd om rechtsmaatregelen te nemen en het openstaande bedrag over te dragen aan een incassobureau.
  20. Gedurende een bedenktijd van 1 week na ondertekening van de overeenkomst, heeft het lid de mogelijkheid om de overeenkomst kosteloos te herroepen via onze opzegvoorwaarden. Dit recht eindigt op het moment dat er gebruik wordt gemaakt van de faciliteiten.
  21. Het abonnement is persoonlijk en kan niet worden overgedragen of gedeeld met derden.
  22. Het opzeggen van het abonnement kan voldaan worden middels een opzegformulier verkrijgbaar aan de balie BijRies. Er wordt 1 kalendermaand opzegtermijn gehanteerd.
  23. REFLX is niet aansprakelijk voor verlies, beschadigingen van persoonlijke eigendommen.
  24. REFLX, haar personeel en de opdrachtnemer kunnen niet aansprakelijk worden gesteld voor enig letsel of ongeval van welke aard en oorzaak dan ook, bij wie dan ook.
  25. De studio behoudt zich het recht voor toegang te weigeren bij ongepast gedrag.
  26. Wij vragen u om op tijd aanwezig te zijn voor de les en de aanwijzingen van de instructeur op te volgen.
  27. Tijdens de les draagt u verplicht noppensokken zodat wij voor u en anderen een goede hygiëne kunnen waarborgen.
  28. Op alle overeenkomsten waarop deze voorwaarden van toepassing zijn is het Nederlands recht van toepassing tenzij anders op basis van dwingend recht dit anders zou worden bepaald.

Inbegrepen activiteiten

  • Start-Up - REFLX Reformer Pilates Studio
  • Classic 1 - REFLX Reformer Pilates Studio
  • Reformer 1 - REFLX Reformer Pilates Studio
  • All Levels - REFLX Reformer Pilates Studio

Betalingsvoorwaarden en annuleringen

De eerste betaling vindt plaats op 20-6-2026. Daarna word het bedrag iedere maand in rekening gebracht.

Het is altijd mogelijk om het membership te annuleren binnen de annuleringsvoorwaarden.

Anders wordt het aan het eind van de looptijd automatisch verlengd met 1 maand.

Wanneer je je membership online koopt, kun je het online annuleren in de membership details. Wanneer je het membership rechtstreeks bij de sportlocatie hebt gekocht, moet je het schriftelijk annuleren bij de locatie zelf.

Door de aankoop te voltooien, bevestig je dat je ten minste 18 jaar oud bent.

Herroepingsrecht:

Bij online aankopen kunnen wettelijke herroepingsrechten van toepassing zijn. Als je een consument bent en er geldt een herroepingsrecht, kun je de aankoop binnen 14 dagen na de aankoopdatum herroepen door je verzoek in te dienen via de functie “Herroepen” in Eversports of rechtstreeks via e-mail. Wij zullen je verzoek beoordelen in overeenstemming met onze algemene voorwaarden. Raadpleeg onze Algemene Voorwaarden voor meer informatie.

Alle prijzen inclusief BTW

€ 140,00 / maand
Abonneer je nu