Yogaplace
Yogaplace logo

Ashtanga introductie cursus | 6 weken

Datum
Start op vr 2-10-2026
Meerdere sessies - zie kalender
Yogaplace

Heb je altijd al eens willen kennismaken met Ashtanga yoga? 

Ben je er even uit geweest en wil je je er weer eens in onderdompelen? Meld je dan aan voor de 6-weekse Ashtanga Yoga Introductiecursus.

Ashtanga yoga is een dynamische yogavorm die bestaat uit een vaste serie houdingen. De adem is hierbij een belangrijke leidraad. 

Deze yogavorm bevordert de flexibiliteit, het coördinatievermogen en de kracht van het lichaam. Naast fysieke voordelen zorgt het onder meer ook voor meer emotionele stabiliteit, bewustwording van lichaam en geest en een beter concentratievermogen. De lessen hebben een vrij hoge intensiteit maar zijn geschikt voor zowel de beginnende als ervaren yogi die op zoek is naar een actieve en dynamische yogavorm.

Deze cursus is geschikt voor beginners én voor gevorderden die verdieping wensen!

Activiteit
Ashtanga Yoga Cursussen
Zaal
Studio| Sittard
Niveau
Alle niveaus

Docent

MMarleen

Over

Voor mij is yoga medicine. Net zoals bijvoorbeeld ademwerk, plantmedicijn en meditatie vormen van medicine zijn, die door de reguliere geneeskunde nog niet geheel worden erkend. Ik zie het zo: “als mijn lijf (hartslag, beweging, ademhaling) de beat bepalen, dan is Ashtanga yoga mijn baseline en vormt mijn creativiteit (waarbinnen ook ander vormen van yoga en andere medicine huizen), de melodie. Perfecte liedjes zijn er niet iedere dag, maar de balans vinden, is een ongoing process”

Tickets

€ 89,00
Ashtanga introductie cursus | Yogaplace Member
€ 99,00
Ashtanga introductiecursus

Kalender

vr 2-10-202619:30 - 20:45Rijksweg Zuid 43B, 6131 AL SittardMarleen
vr 9-10-202619:30 - 20:45Rijksweg Zuid 43B, 6131 AL SittardMarleen
vr 16-10-202619:30 - 20:45Rijksweg Zuid 43B, 6131 AL SittardMarleen

Annuleringsvoorwaarden

Yogaplace behoudt zich het recht voor om de geplande cursus te annuleren, als gevolg van overmacht of onvoldoende aanmeldingen uiterlijk een week voor aanvang. In dat geval zal het reeds betaalde bedrag gerestitueerd worden aan de deelnemer. Tot 4 weken voor de geplande cursus startdatum kan de deelnemer zijn inschrijving per e-mail annuleren en zal het reeds betaalde bedrag gerestitueerd worden aan de deelnemer. Indien de deelnemer zijn inschrijving binnen 4 weken voor een geplande cursus annuleert, vindt er geen restitutie van het reeds betaalde bedrag plaats en/of is de deelnemer het volledige bedrag verschuldigd.

Datum
Start op vr 2-10-2026
Meerdere sessies - zie kalender
we gebruikenEversports