M.Y.journey
M.Y.journey logo

Postpartum yoga - jouw lichaam, jouw tempo

Datum
Gestart op di 9-6-2026
Meerdere sessies - zie kalender
M.Y.journey

Gefeliciteerd met de geboorte van jouw kindje!Maandenlang heb je je kindje gedragen, een fysieke en mentale transformatie doorgemaakt, en dan is daar eindelijk dat moment: je kunt je kindje in je armen sluiten. Eindeloos knuffelen, voeden, luiers verschonen, slapen – en weer knuffelen. Met de geboorte van je kindje, wordt ook een moeder geboren. Waar er tijdens de zwangerschap veel aandacht is voor jouw welzijn, stap je nu een nieuwe fase in: het vierde trimester. Een fase waarin veel aandacht is voor jouw kindje, maar je ook jezelf niet moet vergeten.

Dit is een periode van ontdekken en verbinden – met je baby én met jezelf, als moeder. Je lichaam heeft een ongelooflijke prestatie geleverd, een nieuw leven gecreëerd en op de wereld gezet. Nu is het tijd om stap voor stap weer in je lichaam te landen. Niet om ‘terug te veren’ naar hoe het was, maar om te werken aan de kracht en balans van jouw nieuwe lijf.

Waar we tijdens deze cursus aan werken:

  • Bewust opnieuw contact maken met je
ademhaling, bekkenbodem en core
  • Opbouwen van kracht en mobiliteit op een rustige en veilige manier
  • Ruimte voor ontspanning en tijd voor jezelf
  • Acceptatie van deze nieuwe fase en alles wat daarbij komt kijken
  • Week voor week weer sterker voelen in je nieuwe lichaam
  • Week voor week toewerken naar een reguliere yogales
  • Verbinding met andere moeders die in dezelfde fase zitten

Voor wie is deze training?Vanaf 6 weken postpartum ben je welkom om in jouw tempo te starten. Na een keizersnede wil je liever 8 weken wachten. Ook als je al wat langer postpartum bent, blijf je natuurlijk welkom.Je hoeft geen ervaring te hebben met yoga. Heb je dat wel en wil je rustig opbouwen naar jouw practice of een reguliere les, dan is dit een fijn startpunt.

PRAKTISCH

  • 5 weekse training van 60 minuten
  • Data: dinsdag 19, 26 augustus, 2, 9 16 september
  • Tijd: 12.00-13.00uur

Heb je vragen of wil je overleggen of dit bij je past? Neem gerust contact op!

Goed om te weten: Soms worden deze lessen (gedeeltelijk) vergoed door de zorgverzekeraar. Informeer bij jouw verzekeraar naar de mogelijkheden.

NB : cursus gaat door bij min 5 aanmeldingen

Activiteit
Yoga Cursussen

Docent

NNaomi N

Over

Mijn eerste ervaring met fysieke yoga was tijdens het herstel van een operatie na vele jaren dansen (en vele blessures). De eerste keer vond ik helemaal niks, het was traag, stil en niet spannend. Totaal anders dan ik gewend was. Toch heb ik doorgezet en al snel merkte ik dat het een positieve invloed op mijn herstel en mijn lichaam had en ben mij gaandeweg meer gaan verdiepen. Zo heb ik de overstap gemaakt van dansen naar yoga en vertrok ik naar India om daar een opleiding tot docent te volgen. Een van de beste keuzes in mijn leven! Na India heb ik nog andere opleidingen gevolgd, waaronder mindfulness en kinderyoga.Ik geef met veel plezier, liefde en geduld les en wil iedereen de ruimte geven op zijn of haar eigen niveau mee te komen. In mijn lessen ga ik met deelnemers op zoek naar bewegingsvrijheid in het lichaam en combineer ik verschillende elementen uit de yoga voor een ervaring waar body & mind samen in balans kunnen komen. Ik deel tijdens de lessen mijn eigen dagelijkse ervaringen, ondervindingen en neem je mee in mijn verhaal om vervolgens je eigen verhaal te kunnen creëren. Ik geef graag yin yoga waarbij iedereen op een eigen manier in een bubbel van rust kan komen. Vertragen, een moment uit de dagelijkse jungle en helemaal niets moeten. Op een zachte manier werken met het lichaam om vanuit daar ruimte op te zoeken. Het rustige tempo stelt ons in staat om elke ademhaling te volgen en bewust erbij te blijven. Ook flow lessen vind ik heerlijk om te geven. Op een speelse manier samen werken aan stabiliteit, kracht en flexibiliteit gecombineerd met rust. Dynamische, zachte en vloeiende bewegingen op het ritme van de adem.Ik zie graag dat deelnemers aan het einde van de les met een blij en ontspannen gevoel naar huis gaan. Rust in het hoofd en een open en los gevoel in het lichaam. Zie ik je op de mat?

Prijzen

€ 95,00
Losse ticket

Kalender

di 9-6-202612:00 - 13:00Pomonaplein 49 A, 2564 XS Den HaagNaomi N
di 16-6-202612:00 - 13:00Pomonaplein 49 A, 2564 XS Den HaagNaomi N
di 23-6-202612:00 - 13:00Pomonaplein 49 A, 2564 XS Den HaagNaomi N

Annuleringsvoorwaarden

  • Aanmelding voor een workshop/cursus is definitief ná ontvangst van betaling.
  • Annuleren van je aanmelding kan alleen via email
  • Hieraan zijn altijd kosten verbonden
  • Bij annuleren :
    – binnen 2 weken voor de workshop, ontvang je geen restitutie
    – tussen 2-3 weken voor de workshop, geldt een terugbetaling van 25%
    – tussen 3-4 weken voor de workshop, geldt een terugbetaling van 50%
    – langer dan 4 weken voor de workshop, geldt een terugbetaling van 75%
Datum
Gestart op di 9-6-2026
Meerdere sessies - zie kalender
Heeft al plaatsgevonden.
we gebruikenEversports