Yogaschool Noord
Yogaschool Noord logo

COUPLE PLAY WORKSHOP

do 21-5-2026 •19:15 - 21:30 • 135 min
Yogaschool Noord

Flirt. Speel. Verken. Verbind.

In de drukte van het dagelijks leven vergeten we soms hoe leuk het is om écht contact te maken met onze partner. De Couple Play Workshop brengt jullie dichter bij elkaar door een combinatie van speelse, sensuele en verrassende oefeningen. Een avond vol flirten, spanning en plezier, waarin jullie elkaar opnieuw ontdekken – of dat nu na jaren samen is of juist in het begin van een relatie.

Dit is een workshop voor koppels die willen spelen met energie, speelsheid en aantrekkingskracht. Jullie gaan op een andere manier contact maken, fysiek en mentaal, met aandacht voor zowel verlangen als vertrouwen, grenzen als nieuwsgierigheid.

Het wordt een lichte, luchtige en soms spannende ervaring, waarin jullie je laten verrassen door elkaar én door het spel van verbinding.

Wat kun je verwachten?

  • Speelse en prikkelende oefeningen die spanning en energie laten stromen.
  • Zintuiglijke en sensuele opdrachten om elkaar opnieuw of dieper te ontdekken.
  • Flirt & tease games om het speelse vuur tussen jullie aan te wakkeren.
  • Dynamische interactie waarbij lichaamstaal en contact centraal staan.
  • Communicatietools om te voelen én verwoorden wat je wilt en verlangt.

 Voor wie is deze workshop:

• Koppels die meer lichtheid, spanning en speelsheid in hun relatie willen.

• Stellen die elkaar op een andere, prikkelende manier willen ontdekken.

• Koppels die nieuwsgierig zijn naar zintuiglijke en speelse interactie.

• Iedereen die samen de kunst van speelsheid en verleiding wil verkennen.

Mogelijkheden na de workshop

Deze workshop kan een op zichzelf staande ervaring zijn of een opstap naar een diepere connectie.

Een unieke ervaring voor koppels die verdieping zoeken in hun relatie. In deze workshop combineren we speelse en verbindende oefeningen met eeuwenoude tantrische principes en praktische westerse tools. We werken met aanraking, ademhaling, communicatie en energie om oude patronen te doorbreken en een nieuw niveau van intimiteit te ontdekken. 

Zijn jullie klaar om te spelen? 

Activiteit
self love Workshop
Zaal
Plotterstraat 24 | NDSM
Niveau
Alle niveaus

Docent

GGwendala Gosliga

Over

Als Studio Manager bij Yogaschool Noord heb ik het voorrecht om een bruisende hub van welzijn en persoonlijke ontwikkeling te leiden. Met meer dan twintig jaar ervaring als orthomoleculair therapeut, lifestyle - detoxcoach, spreker voor bedrijven heb ik een mooie reis afgelegd. Mijn leven draait om het delen van kennis en inspiratie. Daar word ik een heel blij mens van :) Mijn yogareis begon enkele jaren geleden met Yin Yoga en leidde me naar de opleidingen Creative Vinyasa en Zwangerschapsyoga. Yoga heeft me geholpen om mijn mind en body weer in balans te brengen en mijn intuïtie te versterken. Tantra bracht een diepere verbinding met mezelf en anderen. Ik ben afgestudeerd Relatiecoach en heb mijn opleiding voor familieopstellingen afgerond, wat me in staat heeft gesteld mijn expertise op het gebied van relaties en persoonlijke groei te verdiepen. Samen met mijn zus eigenaresse Esther, ben ik begonnen aan een spannend avontuur om onze krachten te bundelen. Nu richt ik me voornamelijk op mijn rol als Studio Manager, maar daarnaast houd ik me ook bezig met relatiecoaching en familieopstellingen. Graag verwelkom ik je in onze studio's, waar we een plek bieden voor innerlijke rust, persoonlijk groei en verbinding.

Prijzen

€ 99,00
Workshop 99 euro
€ 99,00
Workshop Labyrinth of Life - 99 euro

Annuleringsvoorwaarden

https://www.yogaschoolnoord.nl/info/algemene-voorwaarden/ 15. Annulering deelname Workshop We doen niet aan restituties, wel kun je je kaartje aan iemand anders doorgeven in je omgeving. Geef ons dan de naam, achternaam en emailadres van diegene door. Voor verdere vragen kun je mailen naar info@yogaschoolnoord.nl.

do 21-5-2026 •19:15 - 21:30 • 135 min
Heeft al plaatsgevonden.
we gebruikenEversports